MİCRO WEBSİTE TASARIMI

Micro kelimesi anlam olarak dilimizde ufak, çok küçük, minik, mini anlamına gelmektedir. İzmir Micro Web Site Tasarımı denildiği zaman da mini bir web sitesi olarak düşünebiliriz.

O zaman İzmir Micro web site tasarımı ya da micro site, mini site denilince aklınıza hemen küçük ebatlarda sayfalar, ya da içerik olarak çok kötü, boş bir içerik gelmesin. Micro site demek firmanıza ait herhangi bir hizmetinize veya ürününüze yoğunlaşmış ve ön planda tutan bir site olarak düşünün. Örnek vermek gerekirse bir firmanız var ve yirmi farklı ürün satıyorsunuz.

Eğer tüm bu ürünleri gösteren bir siteniz var ise zaten standart bir web sayfanız, web siteniz var demektir.

Ancak diyelim ki bu yirmi farklı ürününüzün tek tek detaylı olarak anlatmanız veya sunmanız gerekiyor, o zaman her bir ürün için özel bir web sitesi tasarımı yapmanız gerekmekte ve böylece micro siteye sahip olmuş olursunuz. Ve İzmir micro web site tasarımı ile yapmış olduğunuz bu site sayesinde arama motorlarında da daha üst sıralara çıkma şansınız vardır.

Çünkü siz, ürünleri tek tek detaylı sunacağınızdan, sadece o ürünün arama motoruna yazan kişinin size ulaşması daha kolay ve hızlı olacaktır. Bu da o ürününüzün arama motorlarında ilk sayfalarda yer almasını sağlayacaktır.

Böylece daha çok kişi sizin sitenizi ziyaret edecek ve daha çok kitle tarafından görülüp daha fazla müşterinizin size ulaşmasını sağlayabileceksiniz.

 

İzmir Micro Web Site Tasarımı yapmak ne gibi avantajlar getirir;

Sadece konu odaklı bir site olduğundan dolayı SEO ( Search Engine Optimization ) çalışmaları daha başarılı olacaktır.

Hitap edilen kitlelerin akıllarında daha fazla kalıcı duruma gelinecektir.

Tek tek detaylı bir sunum olacağından ürün daha iyi ve net şekilde tanıtılacaktır.

Kurumsal kimliğin bu sitede başarılı bir şekilde yansıtılması durumunda daha fazla müşteri güveni sağlanır ve daha fazla müşteriyle kazanç arttırılacaktır.

 

Micro web tasarımı ile dilediğiniz ürünleri ön plana çıkarmak, kurumsal kimliğinizi daha ön planda tutmanız için sizlere profesyonel kadro ve ekibimizle danışmanlık hizmeti vermekteyiz.